Letní speciál Energetického podcastu: Technická rekultivace nebo sukcese?
SLEDUJTE ENERGETICKÝ PODCAST
Zajímavosti

ČR - Nový Energetický podcast představí téma rekultivace a ekologické obnovy s odborníky Ing. Markétou Hendrychovou z Fakulty Životního prostředí, ČZU, která se podílí na konceptech rozvoje těžbou postižených území v Regionální rozvojové agentuře, a prof. Karlem Prachem, průkopníkem ekologie obnovy v ČR.

V tomto podcastu se ponoříme do témat jako jsou rozdíly mezi konvenční rekultivací a ekologickou obnovou, praxi rekultivace v ČR a Evropě, význam přirozené obnovy krajiny, sukcese, a osobní zkušenosti našich hostů s těmito procesy. Posluchači i diváci se také dozví jak vypadá život na rekultivovaných plochách, jakou roli v tomto hrají biologové, jak se měnily metody rekultivace v čase i jak je důležitá voda v krajině. Vše podložené praktickými zkušenostmi a aktuálními přístupy v oboru.

REKLAMA
REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru