Jimlín - Zámek Nový Hrad v Jimlíně chystá na sobotu 3. srpna noční prohlídky inspirované výstavou s názvem Dracula a ti druzí. Jedná se o speciální kostýmované prohlídky zámku s upíry a vlkodlaky.

První prohlídka začíná ve 20 hodin, další budou následovat vždy po dvaceti minutách až do půlnoci. Vstupné na akci je 100 korun za dospělého, děti zaplatí 70 korun. Prohlídky nejsou vhodné pro děti do dvanácti let! Pořadatelé doporučují rezervaci vstupenek, tu lze provést elektronicky na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo telefonicky na telefonním čísle: +420 778 111 080.

REKLAMA
REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru