Louny - Z čističky odpadních vod vytékala v neděli do řeky Ohře velmi znečištěná voda. Upozornil na to městskou policii občan ze zahrádkářské kolonie v Říční ulici.

Voda vytékající z čističky. Foto: MP Louny

"Po příjezdu strážníků na místo bylo zjištěno, že u výpusti odpadních vod je silně kalná a zapáchající voda, která vytékala z uvedeného potrubí. O celé věci byla informována pracovnice městského úřadu z odboru životního prostředí, která se dostavila na místo, Policie ČR a hasičský záchranný sbor, který začal prošetřovat původ znečištění," uvedli městští policisté ve své zprávě.

Během prošetřování události přestala kalná a zapáchající voda z potrubí vytékat.

REKLAMA
REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru