Louny - Hned dvě události, které měly co do činění s nejlepšími přáteli člověka, museli v minulých dnech řešit lounští strážníci. O ne úplně běžných případech informovali v tomto týdnu.

V pvním případě hlídka strážníků řešila případ, kdy muž hodil po psovi prázdnou plechovku od piva. Událo se na autobusovém nádraží. Žena svého mazlíčka nesla v tašce, a když procházela okolo muže, ten po ní hodil prázdný obal od piva, čímž zasáhl psa do hlavy. Celý incident se obešel bez zranění ženy i psa. Muž byl hlídkou strážníků řešen za přestupek proti občanskému soužití.

A psi v hlavní roli ještě jednou: Hlídka strážníků uložila pokutu přestupci, který si nezajistil svého psa a ten běhal v lokalitě Zahradní město na volno. Na volně pobíhajícího psa upozornila majitelka psa, která sdělila, že mezi jejím a pobíhajícím psem došlo k milostnému aktu. Strážníci při odchytu psa zjistili dle čísla čipu jeho majitele, kterému psa předali.

REKLAMA
REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru