Pekárna Japek přechází na nového majitele, přečkala těžké období insolvence
Pekárna Japek. Foto: archiv
Zajímavosti

Litvínov – Pekárna Japek v Litvínově přečkala těžké období insolvence a dochází k jejímu prodeji. V rámci prodeje pekárny jakožto fungujícího podniku přechází tradiční severočeský výrobce pečiva na nového majitele. Informovala o tom obchodní ředitelka Lucie Ungerová.

Japek o prodeji informuje s poděkováním všem věrným zákazníkům. „Velké díky patří také celému týmu pekařů, řidičů, expedice, která vždy ochotně pomůže, obchodu a všem ostatním zaměstnancům, kteří v tomto období bojovali za zachování tradiční české firmy,“ uvedla Lucie Ungerová. „S potěšením pro vás budeme stále péct a zavážet vás naším pečivem, jak jste zvyklí,“ dodala obchodní ředitelka.

Po doladění formalit bude společnost o přechodu na nového vlastníka informovat více.

REKLAMA
REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru