Středa 27. květen 2020
Svátek má Valdemar

Dubí - Elektrokola a koloběžky, očekávaný hit letošní cyklistické sezóny, si mohou zájemci od pátku nově zapůjčit v Hotelu Pomezí, přímo na trase Krušnohorské magistrály. Připravena jsou pro ně špičková elektrokola českého výrobce Crussis, na kterých trénuje i Jaromír Jágr. V pátek a v sobotu navíc dostanou cyklisté ke každému zapůjčenému elektrokolu Tatranku na cestu zdarma, aby si jízdu ještě víc užili.

V loňském roce se v Česku prodalo odhadem 35 tisíc elektrokol, což je oproti minulému období výrazný nárůst. Klasická kola se naopak prodávají spíše méně. Cyklisté oceňují hlavně možnost užívat si dlouhé výlety, při kterých zvládnou i náročnější terén bez nutnosti kolo tlačit. Tento fakt ocenil i Jaromír Jágr, který je tváří značky Crussis: „Jsem hrozně nadšený. V těchto kopcích bych to na normálním kole nedal. Je to skvělý, máš tam pět kategorií a můžeš si řídit, jak chceš, nemusíš to tlačit, můžeš pořád jezdit. Když ti dojdou síly, dáš si víc pomoci.“

Pořídit si elektrokolo je ale finančně poměrně náročné, nevyplatí se proto každému. Pro většinu rekreačních sportovců je tak ideální možnost si elektrokolo půjčit. Kromě finančních úspor si tak ušetří i starosti s dobíjením, údržbou a uskladněním.

„Jsme rádi, že umožníme lidem z našeho regionu zasportovat si na špičkových elektrokolech za příznivé ceny. Je to další krok v neustálém zkvalitňování a rozšiřování našich služeb nejen pro hosty hotelu, ale i pro obyvatele a návštěvníky regionu, jehož jsme nedílnou součástí,“ uvedla Johana Kydlíčková z Hotelu Pomezí.

Půjčovna je otevřena denně od 9 hodin ráno. Celodenní půjčovné vyjde u elektrokola na 590,- korun, za koloběžku zaplatíte 290,- korun. Více informací na www.hotelpomezi.cz.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací