Zprávy

Kolony na silničním tahu na Prahu nemizí. Brzy nebude možné objíždět semafor ani přes Lotouš

Slaný – Silniční práce na kompletní obnově povrchu silnice I/7 v úseku mezi obcí Hořešovičky a Slaný pokračují druhou etapou. Aktuálně počítejte se dvěma zdrženími. Semafory jsou u Třebíze a dále ve směru na Prahu u Slaného.

OBRAZEM: Může být výrobní závod zábavním centrem? Ano, Aisan se v něj v sobotu proměnil

Louny - V zábavní centrum se v sobotu 23. července proměnil podnik jednoho z předních výrobců dílů pro automobilový průmysl, lounský Aisan Industry Czech. V jeho prostorách bylo možné zahlédnout většinu zaměstnanců firmy a jejich rodinných příslušníků, včetně dětí, kteří si sem přišli užít tradiční Rodinný den.

Japonští závodní cyklisté přijeli trénovat na Lounsko. Už ochutnali i český tataráček

Louny – Japonský závodní cyklistický tým, který zastupuje jednoho z předních výrobců dílů pro automobilový průmysl a společnost provozující jednu z továren také v Lounech – Aisan Industry – přijel na soustředění do Česka. Nedlouho po svém příletu se seznámili závodníci Aisan Racing team s městem Louny a potkali se s jeho vedením. Po aklimatizaci začnou trénovat, v pondělí vyjedou společně s místními cyklisty.

Otec zapomněl, že má děti. Matce dluží přes šedesát tisíc

Louny - Krkavčího otce z Rakovnicka stíhá komisař služby kriminální policie a vyšetřování z trestného činu zanedbání povinné výživy.

Řidič v Lounech totálně na mol. Nadýchal přes tři promile

Louny - Za volant osobního automobilu Škoda Fabia usedl a řídil jej starší muž z Mělnicka. Když jej policisté v pondělí navečer kontrolovali v Lounech, provedenou dechovou zkouškou mu naměřili nejprve 3,04 a následně 3,44 promile alkoholu v dechu.

Agresivita na úřadech práce roste! Útočící klienti kopají do židlí, shazují počítače

Ústecký kraj - Stovky verbálních útoků zaznamenávají ročně zaměstnanci Úřadu práce ČR po celé republice. Agresivita klientů roste. Jen v průběhu roku 2015 došlo téměř k 400 útokům. Letos během prvního čtvrtletí evidoval ÚP ČR celkem 65 incidentů. Čtrnáct z nich se stalo v Ústeckém kraji.

Demolici v Sýrovicích podpoří ministerstvo pro místní rozvoj

Podbořany - Na celkem 21 místech po celé ČR proběhnou díky podpoře Ministerstva pro místní rozvoj (MMR) demolice nevyužitých budov. Nejvíc jich je v první vlně v Ústeckém kraji. Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová už rozhodla o schválení prostředků určených k poskytnutí dotací ve výši 69 milionů korun.

Ministr Jan Mládek: Rozhodnutí o úložišti nepadlo, chci jednat se všemi

Blatno, Praha - Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) popírá, že by přestalo jednat o možném úložišti jaderného odpadu v lokalitě Čertovka v samém jihozápadním cípu Ústeckého kraje.

Doporučené články

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Mobily a PC

 • 13. červenec 2016

  Praha – Alcatel uvedl na český trh svou prémiovou řadu smartphonů IDOL 4. Telefony IDOL 4 a IDOL 4S designově navazují na loňské modely IDOL 3. Kromě vylepšených parametrů a materiálů novinky poskytnou i multimediální zážitky díky speciálnímu bočnímu tlačítku Boom a také funkce určené pro virtuální realitu přímo v balení.

 • 19. červen 2016

  Praha – Staré mobilní telefony, klávesnice, fény, žehličky, přehrávače mp3 a další malé elektrospotřebiče doma najde téměř každý. Kam však s nimi, když doslouží a doma už na ně není místo? Rozhodně ne do obyčejného kontejneru!

 • 12. červen 2016

  Praha – Společnost Lenovo představila na letošní konferenci Tech World v San Franciscu novou rodinu smartphonů Moto Z spolu s příslušenstvím Moto Mods, díky kterému mohou uživatelé ve vteřině změnit svůj telefon podle aktuální potřeby.

 • 03. červen 2016

  Ústecký kraj – Rok 2016 je rokem skutečně nastupující virtuální reality. Potvrzuje to i zájem o náš nově spuštěný sesterský server e-virtualne.cz, který se zaměřuje na fotografie a videa určená rovněž pro prohlížení v různých VR headsetech (zařízeních, do nichž umístíte svůj chytrý telefon, který vám virtuální realitu zprostředkuje).

 • 29. duben 2016

  Praha – Společnost Lenovo uvádí na náš trh zcela nové modely chytrých telefonů. Jsou jimi smartphony Moto G a Moto X Play, které přinášejí například zvýšenou odolnost proti vodě, výkonné procesory, kvalitní fotoaparáty nebo nejnovější operační systém Android spolu s užitečnými softwarovými funkcemi.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×