Zprávy

Další zachráněná památka: Skončila první etapa rekonstrukce kostela ve Vidhosticích

Vroutek - Slavnostního varhanního koncertu v kostele sv. Martina ve Vidhosticích u Vroutku, který se konal u příležitosti ukončení první části rekonstrukce kostela, se o víkendu zúčastnil také hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček s manželkou.

Poletíte na dovolenou? Na letišti bude kvůli Turecku více policistů

Česká republika - Policie České republiky přijala ihned po událostech v tureckém Istanbulu, kdy po teroristickém útoku na tamním letišti zemřelo několik desítek lidí,  odpovídající bezpečnostní opatření. Ta se v současné chvíli týkají mezinárodních letišť a zastupitelského úřadu a rezidence Turecka v České republice.

Nedělní výlet na Křivoklátsko se změnil v boj o život

Rakovnicko - Starší pár se v neděli rozhodl navštívit chráněnou krajinnou oblast u Týřovic na Rakovnicku. Při chůzi po stezce ke zřícenině hradu Týřov žena uklouzla a spadla ze skalního masivu až do řeky Berounky.

Postoloprtské mažoretky jsou nejlepší v republice, své město pojedou reprezentovat na mistrovství Evropy

Postoloprty - Postoloprtské mažoretky úspěšně zakončily svou účast na Národním šampionátu mažoretkových skupin, které se konalo v Poděbradech o víkendu 18. aý 19. června – získaly titul Mistrů ČR, se kterým je spojená i nominace na mistrovství Evropy! Na podzim tedy pojedou naše mažoretky reprezentovat nejen město Postoloprty, ale i Českou republiku do Anglie!

Silné bouřky a déšť. Kombinace, která znamenala pro hasiče moře práce

Ústecký kraj - Od sobotního odpoledne do neděle řešili hasiči v Ústeckém kraji kvůli počasí šest desítek událostí spojených s  odstraňováním spadlých stromů, větví a pročišťování ucpaných odtoků a kanálových vpustí. 

AKTUÁLNĚ: Srážka u Sýrovic, silnice je průjezdná kyvadlově

Sýrovice - U dopravní nehody dvou osobních automobilů právě zasahují žatečtí profesionální hasiči. Srážka se stala na silnici I/27 u Radíčevsi ve směru na Sýrovice.

Recepty od vás: Návod jak si vychutnat a také zažít jahodové pokušení a další báječné dobroty z jahod

Ústecký kraj - Sezona jahod ještě neskončila, jahody jsou skvělé ovoce, které se jen tak nepřejí. Díky jahodovým plantážím firmy Farm Fruit Czech u Cítolib, Žiželic, Droužkovic, Hudcova a Nemilkova jsou zdravé a čerstvě utržené červené plody dostupné každému. Sbírat lze ještě přibližně týden, o ukončení samosběru vás budeme informovat na našem webu a facebooku.

Hasiči zachraňovali na Nechranicích rybáře z potopené pramice. Nevěděli, že jde o cvičení

Nechranická přehrada - V pátek se konalo na vodní nádrži Nechranice prověřovací cvičení Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje pro stanice Chomutov, Žatec a dobrovolnou jednotku z Kadaně.

Doporučené články

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Mobily a PC

 • 19. červen 2016

  Praha – Staré mobilní telefony, klávesnice, fény, žehličky, přehrávače mp3 a další malé elektrospotřebiče doma najde téměř každý. Kam však s nimi, když doslouží a doma už na ně není místo? Rozhodně ne do obyčejného kontejneru!

 • 12. červen 2016

  Praha – Společnost Lenovo představila na letošní konferenci Tech World v San Franciscu novou rodinu smartphonů Moto Z spolu s příslušenstvím Moto Mods, díky kterému mohou uživatelé ve vteřině změnit svůj telefon podle aktuální potřeby.

 • 03. červen 2016

  Ústecký kraj – Rok 2016 je rokem skutečně nastupující virtuální reality. Potvrzuje to i zájem o náš nově spuštěný sesterský server e-virtualne.cz, který se zaměřuje na fotografie a videa určená rovněž pro prohlížení v různých VR headsetech (zařízeních, do nichž umístíte svůj chytrý telefon, který vám virtuální realitu zprostředkuje).

 • 29. duben 2016

  Praha – Společnost Lenovo uvádí na náš trh zcela nové modely chytrých telefonů. Jsou jimi smartphony Moto G a Moto X Play, které přinášejí například zvýšenou odolnost proti vodě, výkonné procesory, kvalitní fotoaparáty nebo nejnovější operační systém Android spolu s užitečnými softwarovými funkcemi.

 • 12. duben 2016

  ČR - ASUS začal v Česku prodávat multimediální notebooky řady N ve dvou velikostech úhlopříčky – jde o 15,6" model N552 a 17,3" model N752. Víko notebooků se vyznačuje kovovým povrchem s pro ASUS typickým motivem soustředných kruhů, který odkazuje na filozofii Zen.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×