Zprávy

Žluté vrtulníky na nebi nad Ústeckým krajem zatím zůstanou

Ústecký kraj, Praha - Ministerstvo zdravotnictví rozhodlo o zrušení zadávacího řízení k 3. části veřejné zakázky, která se týká provozovatele LZS pro základnu v Ústí nad Labem. Zatím zde budou létat vrtulníky společnosti DSA, jejich smlouvu lze prodloužit.

Dřevěný kiosek zcela shořel, příčina požáru se vyšetřuje

Ležky - Policisté a hasiči vyšetřují požár, ke kterému došlo mezi druhou a třetí hodinou ranní poblíž křižovatky k obci Ležky na Podbořansku. Proč kiosek začal hořet je předmětem vyšetřování.

Víkendové pátrání po nezvěstné školačce bylo bez výsledku

Ústí nad Labem - Po pohřešované Míše Patricii Muzikářové policisté stále intenzivně pátrají. Naposledy o ztracené dívce informovali v pondělí před dvanáctou hodinou.

Jaro je sice ještě daleko, vězni z Nového Sedla už ale mají plné ruce práce

Nové Sedlo - Přípravu na jarní sezónu zahájili ve věznici odsouzení v kovodílně pod vedením pedagoga volného času Petera Steňka. Ač astronomické jaro ještě neklepe na dveře odsouzení v kovodílně mají již plné ruce práce. Překontrolovat, opravit, nabrousit popřípadě vyrobit zahradní nářadí je úkolem party odsouzených před příchodem jara.

Chcete nové auto? Pořiďte si jej v KHK Žatec, velmi výhodně, v rámci akce 7 dní Peugeot již od 23. ledna

Žatec - Tradiční akce společnosti Peugeot Česká republika odstartuje již za 7 dní. Od 23. ledna máte mimořádnou příležitost k nákupu vybraných modelů značky Peugeot za velmi výhodných podmínek. Navštivte autorizovaného prodejce aut značky Peugeot, autosalon KHK Žatec.

FOTO A VIDEO: Hasiči v Postoloprtech mají novou cisternu. Říkají jí Hanka

Postoloprty - Hasiči v Postoloprtech na Lounsku se mohou chlubit novou hasičskou cisternou Tatra Terrno CAS 20 nesoucí jméno Hanka po dlouholeté člence sboru paní Haně Krupičkové, která  hospodařila s hasičskou pokladnou a dnem i nocí v létě i v zimě vyhlašovala hasičům poplach a svolávala je sirénou do hasičské stanice. Paní Hana Krupičková bohužel již před několika lety umřela.

PÁTRÁNÍ PO POHŘEŠOVANÉ ŠKOLAČCE: Kriminalisté spolupracují i s kolegy v zahraničí

Ústí nad Labem – Stále marně pátrají policisté po dvanáctileté školačce z Klíše Michaele Patricii Muzikářové, kterou od středy 11. ledna pohřešuje její matka. Kriminalisté požádali o pomoc kolegy mimo Českou republiku.

Do zóny Triangle míří možná další investor, může dát práci 140 lidem

Žatecko - V průmyslové zóně Triangle mezi Žatcem, Chomutovem a Mostem by mohlo najít práci dalších až 140 lidí. V příštím roce zde plánuje nový investor zahájit výstavbu závodu na výrobu karbonových pelet.

Doporučené články

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×