Zprávy

Radek Štejnar: Zneužívání sociálních dávek je velký nešvar, proti kterému lze bojovat pouze důslednou kontrolou

Ústecký kraj - Další rodák z Ústeckého kraje, který se spolu s ostatními kandidáty shoduje v tom, že vláda tomuto regionu hodně dluží. Ing. Radek Štejnar - kandidát do zastupitelstva Ústeckého kraje za ČSSD - je pro prosazování legislativních změn, které by důsledně řešily problematiku zneužívání sociálního systému, ale i pro rekultivaci těžbou zničené krajiny nebo zlepšení situace v oblasti zaměstnanosti a pracovních příležitostí.

OBRAZEM: Podívejte se zblízka na současnou největší mostní stavbu v Česku. Víme, který den bude most u Velemyšlevsi hotový!

Velemyšleves - Je dlouhý přes půl kilometru, široký jedenáct metrů a bude se po něm moci jezdit osmdesátikilometrovou rychlostí. A to už brzy. Podívejte se blíže na přemostění údolí říčky Chomutovky u obce Velemyšleves.

Tisící trafostanice je v lounské nemocnici

Louny - Od roku 2014 stoupl počet elektrických zařízení provozovaných společností ČEZ Energetické služby o víc než třetinu ze 730 na 1000, přičemž v 90 procentech případů se jedná o trafostanice.

Gama Rádio dnes vysílá naposledy, v noci se změní na Rock Rádio

Severní Čechy, Most – Po sedmi letech zmizí regionální značka Gama Rádio, které vysílá ze studia v Mostě na frekvencích v severních, západních a části středních Čech. V noci na sobotu se změní na stejných frekvencích v Rock Rádio s obdobným obsahovým zaměřením.

Milan Rychtařík: Chci ukázat lidem, že věci se dají změnit

Lounsko a Žatecko - Jednička na kandidátce politického hnutí „ANO – bude líp" za okres Louny, Milan Rychtařík, má před sebou jasnou vizi a současně velký úkol: docílit takového renomé Ústeckého kraje, aby byl pro ostatní vzorem.

Mladý Žatečan si vypěstoval konopí, teď mu hrozí šest měsíců za mřížemi

Žatec - Mladého muže ze Žatecka (91. ročník) obvinil komisař služby kriminální policie a vyšetřování z přečinu nedovoleného pěstování rostlin obsahujících omamnou nebo psychotropní látku.

VIDEO: Telemost propojil čtyři česká města. Na mítink Úsvitu přišly stovky lidí, kteří nesouhlasí s islamizací

Ústecký kraj - Velmi zajímavý předvolební mítink odstartoval ve středu 28. září úderem 14. hodiny na 1. náměstí v Mostě. Lidé podporující politickou stranu Úsvit s Blokem proti islamizaci se sešli v Mostě, Praze, Ostravě a Plzni. Telemost všechna města propojil, a tak mohli přítomní sledovat lídry této politické strany současně na čtyřech místech. Nechyběli zajímaví zahraniční hosté z Německa či Anglie a čeští interpreti, kteří svým vystoupením podpořili volební programem této strany.

Kvalitní školství a odpovědné vzdělávání je předpokladem zvýšení životní úrovně Ústeckého kraje, říká Zdeněk Matouš

Ústecký kraj - Rodák z Krupky a její současný starosta, PhDr. Ing. Zdeněk Matouš, Ph.D., MBA, který celý svůj profesní život věnuje školství, kandiduje do zastupitelstva Ústeckého kraje za ČSSD. Právě proto si více než ostatní uvědomuje, jakou důležitost má vzdělávání občanů tohoto kraje, mzdové podmínky zaměstnanců na školách, stejně jako jejich pracovní motivace.

Doporučené články

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 26. 09 2016

  Mladá Boleslav, Paříž – Nové české SUV Škoda Kodiaq bude mít výstavní premiéru na autosalonu v Paříži. Škoda bude svou tiskovou konferenci, která se koná 29. září 2016 od 07:45 h, živě přenášet na internetu. Přenos můžete sledovat i v tomto článku.

 • 23. 09 2016

  Ústecký kraj - Kandidát na hejtmana Jaroslav Foldyna v motorkářském oblečení a s řetězem v ruce, jirkovský starosta Radek Štejnar s kloboukem a lanem - ne nepodobný Indiana Jonesovi, kandidát na senátora Jiří Šlégr jako muzikant s kytarou, nebo odvážné pózy těhotné Jany Bednaříkové. I tak se ukazují sociální demokraté z Ústeckého kraje. Nafotili totiž sérii uměleckých fotek. Podívejte se na politiky i v jiném světle, než je možná znáte.

 • 18. 09 2016

  Ústecký kraj – Lidé z Ústeckého kraje si mohou nechat zkontrolovat kondici svých plic. Plicní lékaři otevírají v ordinačních hodinách zájemcům dveře svých ambulancí, a to od 19. do 23. září v rámci Světového týdne Idiopatické plicní fibrózy (IPF).

 • 17. 09 2016

  Horní Jiřetín - Počasí pořádně prověřilo závodní jezdce na trati z Horního Jiřetína do Nové Vsi v Horách na Mostecku. V sobotu se tu odehrál první den závodního víkendu vrchařského poháru Triola Cup.

 • 15. 09 2016

  Česká Lípa – Autentický příběh dívky vězněné dlouhé roky ve sklepních prostorách můžete zažít v nové interaktivní únikové hře Kauza Amstetten. Do potemnělých prostor se můžete vydat v České Lípě v Klášterní ulici. Najdete během hodiny ztracenou kamarádku? Pomůžete jí opět na denní světlo?


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×