Zprávy

OBRAZEM: Na golfovém hřišti v Bitozevsi jsou opět v provozu první jamky

Bitozeves - V Bitozevsi je opět v provozu golfové hřiště. Na devíti jamkovém hřišti je v provozu zatím pět jamek, na ostatních čtyřech jamkách se kvůli zamrzlé půdě nedá hrát. To se ale brzy změní.

Sebevrah v noci hrozil skokem z mostu na silnici u Loun

Louny - Krátce před půlnocí ze středy na čtvrtek vyjížděli lounští hasiči na pomoc policistům a zdravotnickým záchranářům k silnici č. 7. Sebevrah tam hrozil skokem z mostu přes tuto silnici.

Hasiči vyčistili sokolí budky na elektrárenských komínech

Severní Čechy – Do předjarního úklidu sokolích budek se pustili elektrárenští hasiči. Většina „letních bytů“ sokolů stěhovavých, který si za své hnízdiště vybrali některý komín či chladicí věž v severočeských elektrárnách Skupiny ČEZ, je tak pro ně už připravena. Například v pondělí 20. února proběhly kontroly a vyčištění budek v elektrárnách Tušimice a Prunéřov.

OBRAZEM: Kousek od Loun vzniká válečný film

Lenešice - Velké tajnosti dělá americká produkce s natáčením válečného filmu v Lenešicích na Lounsku. Spolupracující strany zavázala ve smlouvách mlčením, aby neunikly podrobnosti o vznikajícím snímku. Redakci se podařilo sehnat záběry z místa natáčení.

Neznámý zloděj vniknul na zemědělský statek, ze stroje ukradl radlice

Žatecko - Zatím neznámý pachatel vnikl na pozemek jednoho ze zemědělských statků na Žatecku. Z podmítacího stroje odcizil čtyři radlice, způsobil tím škodu za více než 20 tisíc korun. Po pachateli policisté pátrají.

Podnikatel dostal už třetí pokutu za nelegální ukládání odpadu v obci Dolejší Hůrky na Lounsku

Louny - Inspektoři z České inspekce životního prostředí (ČIŽP) v Ústí nad Labem uložili už třetí pokutu, tentokrát 150 tisíc korun, podnikateli Antonínu Zajíčkovi. Ten nechal nelegálně navážet odpady do jámy po těžbě štěrkopísku v obci Dolejší Hůrky na Lounsku. I když pozemek vlastnil, k nakládání s odpady na něm neměl povolení. Porušil tím zákon o odpadech.

Stávka v autobusové dopravě dál hrozí. Kraj začne pracovat na přípravě vlastního dopravce

Ústecký kraj - Vedení kraje se intenzivně zabývá situací kolem zvýšení mezd řidičů veřejné autobusové dopravy. Následky vládního usnesení na pondělním jednání řešili i zastupitelé Ústeckého kraje.

Bez řidičáku a opilý se proháněl po Podbořanech, policisté mu naměřili přes dvě promile

Podbořany - Pod vlivem alkoholu usedl za volant motorového vozidla a řídil jej 26letý muž z Podbořanska. Dne 17. února večer provedli tamní policisté silniční kontrolu v Dukelské ulici v Podbořanech, kde uvedeného mladíka stavěli a při dechové zkoušce mu přístrojem Drager naměřili 2,00, 2,20 a 2,02 promile alkoholu v dechu.

Doporučené články

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×