Zprávy

VIDEO: Těžkooděnci zasáhli u žatecké pizzerie po pietním aktu

Žatec - Stovky lidí dorazily ve čtvrtek odpoledne do Žatce na pietní shromáždění za mladého romského muže, který před týdnem zemřel v místní pizzerii. Na Kruhovém náměstí u pizzerie, kam se poté dav lidí přesunul z náměstí, poté došlo ke střetu převážně romských účastníků s jejich odpůrci. Bleskový zásah těžkooděnců a především policejního anti-konfliktního týmu nakonec zabránil vzájemnému fyzickému napadení.

AKTUÁLNĚ: Na náměstí v Žatci probíhá pietní akt, na místě jsou policisté
Žatec - Na žateckém náměstí probíhá pokojný pietní akt, přišlo se sem podívat několik stovek převážně romských účastníků. Všude hlídkují policejní hlídky i policisté v civilu, k rychlému zákroku je také připraven antikonfliktní tým.
 
Pozor! Zítra nebude otevřený sběrný dvůr v Lounech

Louny - Na oficiálním vebu města Louny vyšla informace ohledně změny provozní doby sběrného dvora v Lounech. Zítra, tedy o státní svátek, sběrný dvůr otevřený nebude.

V Lounech chybí zubaři. Podaří se sem nalákat nové?

Louny - Na základě mnohačetných stížností na zhoršení dostupnosti stomatologické péče v Lounech zaslal starosta města Radovan Šabata dopis náměstkovi ředitele Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) MUDr. JUDr. Petru Hoňkovi.

Dávejte pozor na věci, které necháte v autě. V Lounech se totiž opět kradlo

Louny - Policisté opět nabádají k opatrnosti, aby si lidé ve svých vozidlech nenechávali drahé a osobní věci. V Lounech totiž opět došlo k vykradení dvou automobilů. Policie po pachatelích pátrá.

Lounská radnice oznámila další odstávky elektřiny, tentokrát na čtvrtek 10. listopadu

Louny - Lounská radnice informovala na svém webu o přerušení dodávek elektřiny. Odstávka se týká ulic U Zastávky, U Harmoniky a Poděbradovy. Trvat bude od půl osmé ráno a skončí v půl jedné odpoledne.

Jak dopadla sběrová sobota v Lounech? Více jak tři tuny biologického odpadu, nová metoda se osvědčila

Louny - V sobotu 15. října proběhla letošní druhá sběrová sobota biologicky rozložitelného odpadu. Občané měli možnost odevzdat biologicky rozložitelný odpad do 7 velkoobjemových kontejnerů, které byly rozmístěny po městě.

Na Trianglu se kradly kabely, policie po pachateli pátrá

Postoloprty, Velemyšleves - Policisté pátrají po zatím neznámém pachateli, který odcizil z výrobní haly 3 kusy elektrického kabelu. Způsobil škodu více jak 27 tisíc, teď mu hrozí až dva roky odnětí svobody.

Doporučené články

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 02. říjen 2016

  Krásné Březno - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Což pro návštěvníky znamená několik změn. Například úpravu vstupného.

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×