Úterý 5. červenec 2022
Svátek má Cyril a Metoděj

Co se chystá

Dnes

Stekník - Zámek Stekník zve v úterý 5. července na netradiční prohlídky na zámku Stekník, tentokrát zaměřené na děti (od 4 do 12 let).

Ústecký a Karlovarský kraj - Máte plány na první prázdninový víkend? Přinášíme několik tipů na aktivní i pasivnější zábavu, sportovní i kulturu.

Krásný Dvůr - První prázdninový víkend se na Krásném Dvoře konají již tradičně Slavnosti Jana Rudolfa Černína. Připraveny jsou speciální prohlídky, divadelní představení, rytířské ležení, sokolnická vystoupení či jarmark....

Most - Srpnový Festival The Most Fest přichází s další novinkou. Hudební, kulturní a sportovní program byl rozšířen o další soutěž – zábavný desetiboj.

Ústecký kraj - Poslední víkend před prázdninami nabízí v Ústeckém kraji různorodou zábavu. Jezdit můžete na kolech, neckách nebo vyrazíte po svých nočním zámeckým parkem. Konají se hudební festivaly i netradiční hraní na terasách ...

Březno u Chomutova - Jste fanoušci Divokého západu? Potom pro vás máme tip na tradiční akci na louce vedle obce Březno u Chomutova. V sobotu 9. července se tak koná 12. díl Posledních indiánských válek. Celodenní akce pod názvem B...

Ústecký a Karlovarský kraj - Slunce bude pálit, vyrazíte tento víkend k vodě, nebo se chcete bavit? Přinášíme 19 tipů na víkend v Ústeckém kraji a okolí.

Čeradice - 6. ročník Setkání rodáků a přátel obcí Čeradice, Větrušice a Kličín se bude konat už tuto sobotu, tedy 18. června 2022.

Březno u Loun - Velkolepé setkání lidu doby kamenné s názvem Neolitica se uskuteční v sobotu 18. června od 10 do 17 hodin v Archeoskanzenu Březno.

Poláky - Zámek Poláky bude o následujícím víkendu mimořádně otevřen pro veřejnost v rámci akce Pohádkový víkend.

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist