Pátek 30. červenec 2021
Svátek má Bořivoj

ČR – Máte rádi středočeské Mirákulum či jiné parky plné dětských atrakcí, obřích trampolín, dřevěných hradů, bludišť, ale také se spoustou míst pro relaxaci a občerstvení? Potom by se vám mohlo líbit i v Království lesa.

Lesní město s množstvím herních prvků přibližuje krásu a rozmanitost šumavského lesa. Ano, najdete ho na jihu Čech, přímo nad lipenskou vodní nádrží nad obcí Lipno.

V Království lesa najdete několik desítek atrakcí, lesní zoo, tvořivé dílničky a mnoho dalších herních prvků. Některé z nich vznikly přímo na míru tomuto nádhernému zákoutí šumavské přírody. Strávíte tam hodiny zábavou, která je určena pro všechny generace.

Otevřeno je od začátku května. V červnu a během prázdnin tam můžete zavítat kdykoliv mezi půl desátou a devatenáctou hodinu. A protože je Království lesa na kopci, můžete tam z Lipna dojet lanovkou. Kdo chce, může se podívat i na Stezku korunami stromů, která leží od lesního království asi tři stovky metrů daleko.

Foto

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací