Neděle 19. září 2021
Svátek má Zita

Osek – Milovníci železnice, vláčků, romantiky a historie železniční dopravy mohou v sobotu 17. července navštívit osecké nádraží a prohlédnout si Železniční expozici Moldavské dráhy, která je kulturní památkou ČR. Akci pořádá Klub přátel Krušnohorské železnice Most-Dubí-Moldava v Krušných horách. Výstava v budově Nádraží Osek město bude zpřístupněná v čase od 9 do 15.30 hodin.

Expozice na oseckém nádraží nabídne historické nádražní zařízení, železniční modely velikosti tt 1:120 a řadu exponátů, které přibližují historii železnic. K dispozici pro návštěvníky budou i malé suvenýry, jako turistické známky, nálepky, vizitky, magnetky, sada průvodčího, pohlednice a nově také pexeso se železniční tématikou.

Návštěvou expozice můžete podpořit provoz modelových kolejišť. Další zpřístupnění expozice je naplánované na sobotu 21. srpna.

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací