Čtvrtek 22. říjen 2020
Svátek má Sabina

Ústí nad Labem - Krajská zdravotní, a. s., podpoří charitativní běh proti mozkové mrtvici v Ústí nad Labem zvaný „Čas je mozek“. Sportovní akci pořádá Česká společnost intervenční radiologie, Cerebrovaskulární sekce České neurologické společnosti České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně a Nadační fond Čas je mozek za podpory Centra vysoce specializované cerebrovaskulární péče Krajské zdravotní, a. s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z.

Cílem je upozornit na zákeřnost této nemoci, letošní výtěžek z běhu bude věnován na pomoc pacientce, která cévní mozkovou příhodu prodělala v sedmém měsíci těhotenství. Start běhu je 15. září 2020 v 16:00 hodin u Speciální základní školy, Mateřské školy a Praktické školy, Pod Parkem 2788/2, Ústí nad Labem – Severní Terasa.

Registrace účastníků běhu proběhne od 15:00 do 15:45 hodin. Trať dlouhá zhruba 3 kilometry povede Centrálním parkem na Severní Terase, má minimální převýšení a každý účastník ji může zdolat během i chůzí.

Startovné je 100 Kč na osobu. Návštěvníci akce si budou moci zakoupit tričko vyrobené speciálně pro charitativní běh, láhev na pití nebo nákrčník. Registrace a platba startovného bude možná pouze v místě charitativního běhu a v hotovosti.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací