Pátek 30. červenec 2021
Svátek má Bořivoj

Bílina - Na druhou polovinu tohoto týdne připravilo Kulturní centrum Bílina hned dvě kulturní záležitosti, které rozhodně stojí za návštěvu. Dechberoucí pohybově-novocirkusové představení s výjimečným mezinárodním obsazením a další ročník tradičního bílinského hudebního festivalu. Obě se uskuteční v letním amfiteátru v areálu lázní Bílinská Kyselka.

Ve čtvrtek 17. června zajděte od 19 hodin na inscenaci Kaleidoscope v podání Cirku La Putyka. Spatříte šílené skoky na obřím teeterboardu, skupinové taneční choreografie, závěsnou akrobacii i lety na trampolíně. Gag střídá trik a rytmická hudba smích, hypnotické obrazy kontrastují s letní party pod širým nebem. Tradiční se potkává s moderním, ostřílení putykáři se mísí s mladou cirkusovou krví. Celkem osm akrobatů, herců a tanečníků v představení probleskuje podobně jako barevné střípky v krasohledu. Více informací o představení najdete zde. Vstupenky zakoupíte v předprodeji v IC Bílina nebo online na www.kcbilina.cz a Ticketportálu za 300 Kč na místě za 400 Kč.

Cirk La Putyka

V sobotu 19. června se v areálu bílinských lázní uskuteční od 15 hodin festival Roots & blues. Čeká vás vystoupení hudebníků a kapel - Jan Fic, Šestý Nesmysl, Dobré ráno blues band, Petra Börnerová band, WBand-123 Minut. Poslech dobré hudby si můžete zpříjemnit ochutnávkou z některého z nabídky piv Vinohradského pivovaru či vín z vinařství Dobčák, pobaví vás barmanská show, k zakousnutí budou speciální burgery. Vstupenky zakoupíte v předprodeji v IC Bílina nebo online na www.kcbilina.cz a Ticketportálu za 200 Kč, na místě pak za 300 Kč.

15.Roots and blues Bilina plakat 2021

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací