Neděle 17. říjen 2021
Svátek má Hedvika

Louny - Ojedinělý den plný gastronomických zážitků se uskuteční v neděli 26. září na Mírovém náměstí v Lounech. Přijďte ochutnat ty největší dobroty z různých koutů světa!

Hlavní myšlenkou food festivalu je představit tradiční i netradiční gastronomii a zanechat v návštěvnících unikátní kulturní zážitek. Festival nabídne špičkové pokrmy a zábavný doprovodný program pro celou rodinu.

Jedinečný Food festival v Lounech nabídne desítky stánků plných nejrůznějších chutí a vůní, včetně pokrmů pro vegetariány. Gastronomická přehlídka ve vás probudí všechny chuťové smysly a nabídne ojedinělou ochutnávku specialit nejlepších restaurací z domova i ze zahraničí.

Ke skvělému jídlu nebude chybět ani skvělé pití v podobě luxusních vín, piva ze známých i méně známých pivovarů, či domácí cider. Sladké dobroty zase skvěle doplní kvalitní káva. Akce startuje na náměstí od 10 hodin a končí ve 21 hodin. Vstup je zdarma.

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací