Čtvrtek 9. prosinec 2021
Svátek má Vratislav

Tvrdým vzkazem pro „zneužívače“ sociálních dávek, od Milana Kožnara, kandidáta hnutí Severočeši.cz do krajského zastupitelstva, to začalo a slibem pro vás to pokračuje.

„I můj slib se týká takzvaných zneužívačů sociálních dávek. Ale tak trochu z jiného úhlu. Je potřeba zastavit sluníčkářský a pirátský projekt začleňování nepřizpůsobivých mezi slušné lidi. Zvrácené sluníčkaření, pokřivování demokracie, hraní si na charitu a pěstování pseudohumanismu musí skončit. Lidé, kteří si neváží sociální pomoci ve stavu nouze, zneužívají systém, dělají neustále hrozný nepořádek ve svých bydlištích, mezi námi prostě nemají co dělat a svým chováním dávají jasně najevo, že s námi slušnými ani bydlet nechtějí. Jejich nucené sociální začleňování nejsou schopni zvládnout. Pro všechny tyto lidi platí heslo: neumíš se slušně chovat, bydlet, tak patříš na okraj města, do centra pro nepřizpůsobivé a tam si žij, jak chceš. Je to jediný způsob jak zastavit ničení našich domů, sídlišť, měst a celého Ústeckého kraje. A můj slib? Budu dělat všechno pro ochranu slušných lidí před nepřizpůsobivými. A věřím, že i vy mi budete chtít svým hlasem ve volbách do zastupitelstva Ústeckého kraje pomoct,“ uvádí Milan Kožnar.

Volte do zastupitelstva Ústeckého kraje hnutí Severočeši.cz, volební lístek č. 41.

  • Zadavatel: Severočeši.cz
  • Zpracovatel: Severočeši.cz

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací