Středa 27. květen 2020
Svátek má Valdemar

Lounsko, Žatecko, Podbořansko - Policisté očekávali, že v době velikonočních svátků by se na silnicích mohli častěji setkávat s karamboly. Do celorepublikové dopravně bezpečnostní akce se proto zapojili také policisté z Lounska.

Jejich hlavním cílem bylo zajistit bezpečnost a plynulost silničního provozu i v době pracovního klidu. V rámci zvýšeného dohledu zkontrolovali policisté 138 vozidel, u kterých zjistili 25 porušení dopravních předpisů. Řidiči za své prohřešky zaplatí v příkazním řízení přes 16 tisíc korun.

Například u 10 vozidel objevili policisté nevyhovující technický stav. Nepoužití bezpečnostních pásů pokutovali policisté 3krát a 6 řidičů jelo příliš vysokou rychlostí. "Dobrou zprávou z výsledků dopravní akce je, že ani jeden z kontrolovaných řidičů nebyl pod vlivem alkoholu," uvedla policejní mluvčí Irena Pilařová.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací