Čtvrtek 9. červenec 2020
Svátek má Drahoslava

Louny - Město Louny informuje na svých webových stránkách o postupu a současném stavu stavby městské plavecké haly v Lounech.

Dle smlouvy o dílo byla doba realizace stavby plavecké haly stavena na 78 týdnů od předání staveniště, k tomu došlo 9. listopadu loňského roku. Navíc během realizace došlo na základě požadavku technického dozoru investora, z důvodu nevyhovujících povětrnostních podmínek pro práci jeřábu, k přerušení prací v celkovém souhrnu 7 dnů, což mělo za následek prodloužení původně stanovené doby na 79 týdnů. Termín dokončení stavby je tedy stanoven na 15. května roku 2020.

V současné době jsou dokončeny obvodové a vnitřní železobetonové stěny, byla dokončena montáž střešních vazníků, probíhají práce na toboganové věži. V 1. podlaží začala montáž rozvodů a probíhá zdivo příček.

O způsobu provozování plavecké haly bude rozhodováno na zasedání zastupitelstva města v pondělí 18. listopadu. Náklady na provozování budou zahrnuty do rozpočtu města pro rok 2020.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací