Středa 23. září 2020
Svátek má Berta

Ústecký kraj – Na skládce komunálního odpadu několik dní zasahovaly desítky hasičů. Záchranáři zasahovali u vážné nehody, kdy osobní vůz srazil chlapce. Přinášíme také další zajímavosti z Ústeckého kraje z posledních dní.

Pokud chcete vidět video news mezi prvními, dejte odběr našemu kanálu na youtube a nezapomeňte označit zvoneček, aby vám žádné naše nové video neuteklo. Děkujeme. Najdete nás na tomto odkazu.

Video

Hořící skládka

Od neděle do středy zasahovali hasiči na požáru skládky komunálního odpadu u Siřejovic na Litoměřicku. Postupně tam zasahovalo až jedenadvacet jednotek, ve kterých bylo přes sedmdesát hasičů. Hasiči na pomoc povolali i těžkou techniku. Příčina rozsáhlého požáru je předmětem vyšetřování.

Nehoda v Litvínově

K vážné dopravní nehodě došlo v centru Litvínova. Osobní automobil se tam střetl s chodcem. Šlo o hocha z nedaleké základní školy. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému, letecká záchranka malého pacienta přepravila do ústecké nemocnice.

Rozsvěcení stromu v Chomutově

Rozsvícení vánočního stromu na náměstí 1. máje odstartovalo Chomutovské Vánoce. Hvězdou programu byl zpěvák Josef Vojtek. Vánoční tržiště bude otevřeno každý den od 1. do 24. prosince. Na adventní neděle je připraven další speciální program. Na závěr rozsvěcení stromku sledovali Chomutované parádní ohňostroj.

Oranžový přechod v Teplicích

Další místo v Ústeckém kraji je bezpečnější pro chodce, ale zároveň i pro motoristy. V Teplicích v Bohosudovské ulici je nový Oranžový přechod. Přestavba místa stála přes devět set tisíc korun, městu přispěla Nadace ČEZ 120 tisíci. Přechod spojuje sídliště se školou a supermarketem.

Videomapping na teplárně

A vánoce dneska ještě jednou, a to v podobě velké zajímavosti. A slovo velké berte doslova. Na jedné z technických staveb na teplárně společnosti ČEZ v Trmicích u Ústí nad Labem zářil o víkendu největší strom v Ústeckém kraji. Animace byla vykreslená pomocí videomappingu a vidět byla třeba z dálnice D8 pro všechny, kteří jeli od Ústí na Prahu.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací