Čtvrtek 13. srpen 2020
Svátek má Alena

Louny - Firma Marius Pedersen se omlouvá občanům za nedostatečný svoz odpadu v Lounech, který měl proběhnout v období od 20. prosince 2019 do 10. ledna 2020. Co bylo příčinou?

Podle vyjádření samotné firmy byl důvodem výrazně zhoršený personální stav na provozovně v Lounech v období Vánočních svátků a Nového roku. Standardem skupiny firem Marius Pedersen je vzájemná meziregionální výpomoc v takovýchto situacích. Tato výpomoc však byla omezena z důvodu souběžného stěhování dvou sousedních provozoven v Žatci a Rakovníku do jiných prostor, díky čemuž byl omezen komunikační tok mezi těmito součástmi střediska. Náhradní posádky také bohužel nebyly plně seznámeny s trasami svozů, což velmi zkomplikovalo vzájemnou spolupráci.

"Jsme si plně vědomi nastalé situace a jejího dopadu na estetiku sběrových míst ve městě, a to obzvláště v období svátků. Nastalou situaci jsme plně reflektovali a jsme připraveni nést za ni odpovědnost vyplývající ze smluvních vztahů s městem Louny a naší společenské a environmentální politiky," uvedl oblastní manažer provozovny firmy Marius Pedersen Pavel Strnad.

Odpovědné osoby byly dle jeho slov potrestány v souladu s pracovním řádem skupiny firem Marius Pedersen. "Zároveň nám dovolte Vás ujistit, že skupina firem Marius Pedersen intenzivně pracuje na zkvalitňování služeb, a to nejen efektivním vzděláváním zaměstnanců nebo masivními investicemi do techniky, ale také například nasazováním mobilních výpočetních prostředků umožňujících navigaci posádek po daných svozových trasách v reálném čase," pokračuje Pavel Strnad.

"Dovolte nám ještě jednou vyjádřit naší hlubokou omluvu a poděkovat vám za pochopení a Vaší trpělivost. V případě jakýchkoliv dotazů, přání či stížností jsme vám plně k dispozici na níže uvedených telefonních číslech, nebo osobně na adrese Rybalkova 2958 v Lounech," uzavřel oblastní manažer provozovny.

  • Provozovna Žatec, Čeradická 1014, PSČ 438 01. tel.: 493 645 899
  • Provozovna Louny, Rybalkova 2958, PSČ 440 01. tel.: 493 645 805
  • Provozovna Rakovník, Dukelských hrdinů 2330, PSČ 269 01. tel.: 493 647 791.

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací