Čtvrtek 13. srpen 2020
Svátek má Alena

Lounsko - V souladu s opatřením Ministerstva školství k zápisům do mateřských škol pro školní rok 2020/2021 byl řediteli mateřských škol zřizovaných městem Louny stanoven jednotný termín pro zápisy na 04. až 15. května 2020.

Zápisy budou probíhat bez osobní přítomnosti dětí a zákonných zástupců ve škole. Formuláře přihlášek budou k dispozici ke stažení na stránkách mateřských škol. Způsoby přihlašování budou zveřejněny v nejbližší době jak na webových stránkách města Louny, tak na stránkách jednotlivých mateřských škol.

Osobní podání přihlášek zákonnými zástupci v mateřské škole bude možné ve výjimečných případech za podmínek a v termínech stanovených ředitelem MŠ.

Žatec

Ředitelství mateřských škol, v dohodě se zřizovatelem městem Žatec, vyhlašují zápis k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2020 – 2021, který se uskuteční ve dnech 11. až 14. května 2020 včetně, bez osobní přítomnosti dětí. Bližší informace k organizaci zápisu naleznete na webových stránkách mateřských škol.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací