Neděle 29. listopad 2020
Svátek má Zina

Lounsko - V pondělí pozdě večer přistihli policisté v Žatci 21 letého řidiče pod vlivem alkoholu. Mladý muž řídil osobní vozidlo zn. Peugeot v ulici Boženy Vikové Kunětické, když ho stavěla policejní hlídka.

Při dechové zkoušce byly naměřeny hodnoty kolem 1,4 promile alkoholu. Následovalo zadržení a umístění do policejní cely. Další den si uvedený Žatečan převzal záznam o sdělení podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Pro změnu pod vlivem drog usedla za volant poslední zářijový den 44letá žena z Mostu. Tu kontrolovali policisté ve večerních hodinách v Podbořanech při řízení osobního vozidla zn. Nissan. Orientační test na přítomnost drog byl pozitivní na amfetamin a metamfetamin.

Řidička se podrobila odběru krve a následné toxikologické zkoumání odebraného vzorku přítomnost uvedených látek prokázalo. Minulý týden si tedy i tato žena vyslechla od policistů podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací