Pondělí 1. březen 2021
Svátek má Bedřich

Louny - Vyšetřovatel zahájil trestní stíhání 35letého muže z Teplic. Obvinil ho, že koncem roku měl v jednom lounském supermarketu z regálu odcizit bezdrátový reproduktor v hodnotě tisíc korun.

Aniž by za zboží zaplatil, prošel prostorem pokladen. Při odchodu z prodejny ho však zadržel pracovník ostrahy a dotyčný musel odcizené zboží vrátit. "Přivolaní policisté muže zadrželi, a protože jevil známky opilosti, provedli u něho dechovou zkoušku. Výsledek ukázal hodnotu 1,5 promile alkoholu," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Podle policistů se muž krádeže nedopustil poprvé. Již v minulosti byl opětovně odsouzen pro spáchání trestného činu krádeže a v jednom případě ho soud uznal vinným i z loupeže. "Recidivistovi kvůli spáchání poslední krádeže v době trvání nouzového stavu může hrozit až osmiletý pobyt za mřížemi," dodala policejní mluvčí.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací