Čtvrtek 22. duben 2021
Svátek má Evženie

Louny - Kdokoli z vás se mohl zúčastnit od 1. listopadu do 30. prosince ankety vyhlášené městem Louny a podílet se tak svými návrhy na dalším využití „Daliborky“.

Anketu zhlédlo 966 zájemců (v elektronické podobě 953) a plně ji dokončilo 568 účastníků (555). Respondenti měli možnost uvést maximálně 3 návrhy, jejich první odpověď přišla 2. listopadu a poslední 30. prosince.

2802tabulka

Výsledky ankety spolu s vyhodnocením byly předloženy Radě města Loun 22. února s tím, že se následně stanou podpůrným materiálem při přípravných jednáních zástupců všech zvolených uskupení, stran a hnutí v Zastupitelstvu města, včetně vedení Státního okresního archivu a Oblastního muzea, o budoucím využití domu č.p. 57 na Mírovém náměstí.

Tato setkání by mohla být zahájena, i s ohledem na stále nejistou situaci kolem nás, do konce 1. poloviny kalendářního roku 2021.

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací