Pondělí 29. listopad 2021
Svátek má Zina

Louny - Náročný školní rok s distanční výukou končí. Je to čas bilancování a příprav nového školního roku. V lednu 2021 zahájila Jindřiška Riedlová v Lounech zatím jen distančně výuku Výtvarky.

Žáci dostávali úkoly od učitelky e-mailem, své práce potom opět e-mailem s učitelkou konzultovali. Některé děti pracovaly hodně, jiným tato výuka moc nevyhovovala, a tak pracovaly málo. Mezi aktivní žáky patřil Miroslav Beránek, který se svým obrázkem z distanční výuky vyhrál 1. místo v okresním i krajském kole výtvarné požární soutěže vyhlášené Sdružením hasičů Čech Moravy a Slezska a 25. 6. 2021 si jede na zámek v Přibyslavi pro ocenění z celostátního kola.

V květnu se malí výtvarníci začali scházet a malovat venku. Zdařilé obrázky děti namalovaly na stojanech temperou v parku. Také si užily víkendové soustředění ve Skupicích.
Školní rok ukončí společným výletem poslední školní den do pražských synagog.

A na co se děti mohou těšit v příštím školním roce? Na malování temperou, giacondou, akverelem nebo akrylem. Na kresbu tužkou i tuší, na rytí linorytu. Starší žáci se budou připravovat na střední školy uměleckého směru, proto je nemine studium perspektivy. Nebude chybět víkendové soustředění, výlet ani výstava. Rádi přivítají mezi sebe nové děti, které rády kreslí a malují a chtějí sdílet společné zážitky. Přihlášky můžete zasílat na adresu“ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Výuka bude probíhat jedenkrát týdně tři vyučovací hodiny v ZŠ Louny, Přemyslovců. V případě příznivého počasí venku. Veškeré pomůcky děti dostanou. Školné činí 300,- Kč měsíčně. V případě pandemie a uzavření školy bude školné vráceno.

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací