Středa 27. květen 2020
Svátek má Valdemar

Ústecký kraj - V Ústeckém kraji v sobotu 20. dubna 2019 startuje 2. ročník preventivní aktivity zaměřené na bezpečnost řidičů motocyklů. Jeho součástí je hromadná jízda motorkářů.

Projekt s názvem „Začněme spolu aneb kolama dolů“ připravilo Ředitelstvím služby dopravní policie PP ČR ve spolupráci s Asociací center pro zdokonalovací výcvik řidičů AČR. Na přípravách sobotní akce se v nemalé míře podílí Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje.

Součástí akce je společná organizovaná jízda policistů a přihlášených registrovaných účastníků. Jedná se o kolonu asi 400 motocyklistů. Trasa společné jízdy je 76 km. "V souvislosti s jízdou velkého počtu motocyklistů nabádáme řidiče ke zvýšené opatrnosti, obezřetnosti a ohleduplnosti," uvedla krajská policejní mluvčí Alena Bartošová.

Jedná se o čas od 10 do přibližně 12 hodin v sobotu dne 20. dubna 2019. V 10 hodin se startuje na parkovišti pod horou Říp. Trasa vede po silnici II/608 ve směru Roudnice - Lovosice. V Lovosicích po nájezdu na silnici I/15 se pokračuje do Mostu. Očekávaný příjezd do cíle na mosteckém polygonu je v přibližně 12 hodin.

Na vymezenou trasu bylo vydáno příslušným správním orgánem rozhodnutí o zvláštním užívání pozemní komunikace, kterým se pořádání této akce povoluje.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací