Čtvrtek 9. prosinec 2021
Svátek má Vratislav

Most - Přivítejte podzim stylově! Načerpejte energii výborným jídlem, pitím a bohatým kulturním programem. Jez, pij a tanči – tak zní motto festivalu, který se právě koná na 1. náměstí v Mostě.

Akce na 1. náměstí s odchodem léta zdaleka nekončí, nákupní centrum Central Most se rozhodlo, že pro „Mostečáky“ i přespolní připraví podzimní festival dobrého jídla a pití. Koná se od 10 do 19 hodin.

1610foodnamkz1

Foto: Oldřich Hájek

Připraven je i skvělý hudební program:

12:00 zahájení moderátorem
12:00 – 12:20 Vystoupení parkouristů (Street hard workers)
14:00 – 15:00 Vasilův rubáš
15:00 – 15:20 Vystoupení parkouristů (Street hard workers)
16:00 – 17:00 The Apples
17:00 Vystoupení taneční skupiny The F.A.C.T.
17:20 – 17:30 Vystoupení parkouristů (Street hard workers)
18:00 – 19:00 Julián Záhorovský

1610foodnamkz3

Foto: Oldřich Hájek

20 amerických trucků a stánků různých chutí po celou dobu festivalu nabízí čerstvě vyrobené pokrmy domácího i exotického původu. A jaké dobrůtky zde najdete? Pečené selátko a klobásky od Pečeme sele, výborné Belgické hranolky, poctivou sekanou z The Wild vanu, preclíky jedině od Mazaného preclíka

1610foodnamkz4

Foto: Oldřich Hájek

Pivní speciality od Minipivovaru Most a z pivovaru Hák. Skvělé burgery a míchané drinky nabízí Food truck factory. Skvělé kafe dostanete v Růžovém transporteru či v podniku s „cool“ názvem Kávy Pitel. Sladké koblížky voní z Gule food truck a lívanečky zase od Doucha lívanečky jinak.

1610foodnamkz5

Foto: Oldřich Hájek

Z mezinárodní kuchyně ochutnáte srbskou plieskavicu. Na své si přijdou i vegani a vegetariáni u originálního stánku Soyka. Nebude chybět vínečko od Hnidáka a z vinotéky Kodíček. A unikátem budou hmyzí „mňamky“ z Hmyzí Bugsty.

1610foodnamkz6

Foto: Oldřich Hájek

Porce zdarma budou pro vás k dispozici v aplikaci Central Club, stačí si stáhnout appku, poté voucher a ukázat jej na místě. Pokud se ti z toho zamotá hlava, naše hostesky tě navedou.

1610foodnamkz7

Foto: Oldřich Hájek

Skupina parkouristů Street Hard Workers zahájila program dne ukázkou adrenalinových kousků, které se mohou naučit i zájemci o členství v klubu. Bude se o něj soutěžit i v appce Central Club.

A kdo se chce nechat namalovat, může si uvnitř Centralu dát dostaveníčko s karikaturistou, stačí mít opět staženou aplikaci Central Club a navíc omrketete nový interiér. "Jsem rád, že se nám daří zaplnit náměstí při takové akci," řekl primátor Mostu Jan Paparega.

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací