Čtvrtek 1. prosinec 2022
Svátek má Iva

Most - V Mostě se konají DeskOFFky. Třetí ročník akce pro příznivce deskových her. Nově jsou DeskOFFky dvoudenní akcí. Pokud jste to nestihli v sobotu, můžete ještě přijít v neděli, a to od 9 do 18 hodin. Akce se koná v mosteckém muzeu.

Během celého víkendu si mohou lidé vyzkoušet 150 her předních českých distributorů i lokálních nadšenců. Při cenách některých her jde o skvělou příležitost, jak si některou z nich před koupí vyzkoušet. Jde o hry pro začátečníky i pokročilé. K již tradičním partnerům Albi, Mindok, Tlama games, Blackfire, Dino či LetokruHry se letos přidají i nováčci Fox in the box či Maty Moves. "Pro zájemce máme připraveno dvě stě míst u stolů pro hráče," zve k návštěvě neobvyklé akce organizátor Petr Machovec.

Pro soutěživé jsou připraveny tradiční miniturnaje o ceny a též velký turnaj o šampiona deskových her.

Další novinkou je rozšíření hracích prostor. Kromě půdních prostor, ve kterých se konaly první dva ročníky akce, budou herní stoly nově i ve workshopové místnosti v půdních prostorách mosteckého muzea. Jde o největší deskoherní akci na Mostecku, ale pravděpodobně i v širším okolí.

Foto

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist