TIP NA VÝLET: Vydejte se o víkendu za obyvateli pravěkých druhohor
ILUSTRAČNÍ FOTO: CC0
Výlety

Most – Jedny už živé potkat nemůžete, druhé většina z nás ani potkat nechce. Kdo obsadí Sportovní halu Most? Obyvatelé pravěkých druhohor, tedy dávní ještěři a dinosauři. Aby toho nebylo málo, doplní je ještě zcela živí a reální pavouci a štíři a další podivuhodný hmyz ze současnosti.

Návštěvníci haly se mohou tuto sobotu a neděli těšit každou hodinu na „živého dinosaura“, projet se budou moci i na dinosauřím skútru. Promítat se bude dokumentární film i film pro děti. Odnesou si mnohé poznatky o dinosauřím životním cyklu a budou si moci pohladit mládě, které vypadá jako živé. Aby se nejmenší vyřádili, připraví pro ně pořadatelé skákací hrad.

Dino Expo & Show je ve sportovní hale jen tento víkend, a to od 10 do 18 hodin.

Máte strach, že si koupíte vstupenku a vaše ratolest se bude bát natolik, že bude chtít hned pryč? Přijďte ji už v pátek seznámit se zástupcem pradávné divočiny do Funparku na vrchu Šibeník. Program pro děti začíná v 16 hodin, nebude chybět jízda na koních či malování na obličej (obojí zpoplatněno), malý dinosaurus dorazí o hodinu později. Vstupné na dinosaury ve Funparku je zdarma.

pavouk

REKLAMA
REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru