Pondělí 23. květen 2022
Svátek má Vladimír
Archivováno

Žatec – Živé vysílání zasedání žateckých zastupitelů vyneslo městu vítězství v soutěži Zlatý erb v kategorii nejlepší elektronická služba. Druhé Postoloprty se ve stejné kategorii umístily za svoji kroniku a třetí Podbořany za webový modul pro seniory.

Záběr ze zasedání zastupitelů města Žatce.

Výsledky krajského kola soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky měst a obcí se v pátek dozvěděli soutěžící na Krajském úřadě Ústeckého kraje. Zde je ocenil náměstek hejtmana Stanislavy Rybák a předseda krajské poroty Jan Jelínek, vedoucí odboru informatiky a organizačních věcí. Společnost Web House, která soutěž pořádá, označila zástupce Ústeckého kraje jako horké favority na úspěch v celostátním kole.

Právě i účast v této soutěži motivuje obce a města, aby svou informovanost vůči občanům stále zlepšovaly. Letos jde už o sedmnáctý ročník Zlatého erbu. „Jako se devatenácté století označuje za století páry, věřím, že současné bude známé jako století internetu. Vaše práce k tomu velmi kladně přispívá a za to, že pracujete na lepší informovanosti obyvatel, si toto ocenění opravdu zasloužíte," uvedl při předávání cen vítězům náměstek hejtmana Stanislav Rybák. Do celostátního kola letos postupuje Žatec, Chuderov a Úštěk, který obsadil druhou příčku. První Most totiž loňské celostátní kolo vyhrál a nemůže proto reprezentovat dvakrát po sobě. "Držíme Úštěku palce," vzkazuje za město mluvčí Mostu Alena Sedláčková.

Výsledky Zlatý erb 2015 – krajské kolo Ústeckého kraje

Cena veřejnosti – Cena hejtmana Ústeckého kraje
Obec Přestanov, (www.prestanov.cz)

Nejlepší elektronická služba
1.místo: Žatec, živá vysílání zastupitelstev
2.místo: Postoloprty, kroniky
2.místo: Podbořany, modul pro seniory
3.místo: Most, mostecké listy on-line
3.místo: Duchcov, klikací rozpočet

Nejlepší webová stránka obce
1.místo: Chuderov
2.místo: Háj u Duchcova
3.místo: Vrbice

Nejlepší webová stránka města
1.místo: Most
2.místo: Úštěk
3.místo: Duchcov

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist