Neděle 4. červen 2023
Svátek má Dalibor
Archivováno

Postoloprty - Solistky reprezentující soubor „Postoloprtské mažoretky" působící pod postoloprtskou ZŠ Draguš opět dokázaly, že patří ke špičkám tohoto odvětví mažoretkového sportu.

Na zemském finále Národního šampionátu mažoretek – mistrovství Čech sola/dua , které se konalo 9. až 10. dubna v Benešově u Prahy, opět sbíraly cenné medaile.

V solových vystpoupeních se Kristýna Graslová (věková kategorie Senior) na stříbrném místě stala I.vicemistrem Čech, v juniorské věkové kategorii si zlato a titul Mistra Čech vybojovala Denisa Czervoniaková.

Kristýna s Denisou byly nejúspěšnější i v soutěžích dvojic, bezkonkurenčně se postavily na nejvyšší stupeň vítězů, kde přebraly zlaté medaile a titul Mistrů Čech 2016.

Další dvojice Postoloprtských mažoretek – Adéla Řehulková s Anetou Houškovou se v kategorii dětí rovněž probojovaly mezi nejlepší trojici – obsadily 3. Místo a staly se II. Vicemisty Čech 2016.

Úspěch Postoloprtských mažoretek podtrhuje i postup ostatních zúčastněných solistek na Mistrovství České republiky, kde se poměří i s nejlepšími mažoretkami vybraných v moravském kole. Zde děvčata čeká nelehký úkol - a sice obhajoba titulu Mistrů ČR z loňského roku.

Více fotografií ze soutěže a souboru Postoloprtské mažoretky naleznete na webových stránkách souboru nebo na facebooku.

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist