Pondělí 8. srpen 2022
Svátek má Soběslav

Teplicko - Policisté se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání po neznámém řidiči nákladního vozidla (tahače) zn. Volvo bílé barvy, který dne 16. listopadu 2021 kolem 8:50 hodin na silnici č. 25612 mezi Duchcovem a odbočkou na Osek v místě, kde je na komunikaci plná čára, předjížděl další nákladní auto a při tomto nebezpečném manévru bezprostředně ohrozil protijedoucí vozidlo.

Na kamerovém záznamu z auta řidiče (je na něm o hodinu posunutý čas oproti skutečnosti), který byl nebezpečnou jízdou přímo ohrožen, je kromě dvou nákladních vozidel vidět i SUV tmavé barvy (Range Rover), jehož řidič by nám mohl poskytnout k této události důležité informace, které by mohly vést k ustanovení totožnosti podezřelého.

"Žádáme i případné další svědky, kteří by nám mohli sdělit relevantní poznatky vedoucí ke zjištění registrační značky nákladního vozidla Volvo, nebo k totožnosti jeho řidiče, případně mají kamerové záznamy pořízené v inkriminované době ze shora uvedené lokality, aby se přihlásili na Dopravní inspektorát Teplice, ul. Husitská 5, telefon 974 439 260, nebo na bezplatnou linku 158," uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek.

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist