Úterý 5. červenec 2022
Svátek má Cyril a Metoděj

 

Žatec - Žatečtí policisté ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření ze spáchání trestného činu krádeže vloupáním 33letému muži z Kladenska. Ze spisového materiálu vyplývá, že podezřelý měl v tomto měsíci několikrát násilně vniknout do jedné ze žateckých restaurací.

Z této měl odcizit větší množství lahví s alkoholem. Při své opakované „návštěvě“ byl přistižen členem personálu restaurace a z místa utekl, aby se po chvíli vrátil. To už na místě činu operovala přivolaná hlídka žateckého obvodního oddělení, které se podezřelý po svém zadržení k činu doznal.

"Policisté zjistili, že muž byl pro obdobnou majetkovou trestnou činnost už v minulosti potrestán kladenským okresním soudem. Zadržený policistům přiznal, že odcizený alkohol prodával za účelem získání finančních prostředků. Svým jednáním způsobil restauraci škodu převyšující 13 tisíc korun. I díky své trestní minulosti muž nyní dlí ve vazební věznici s vyhlídkou až tříletého trestu odnětí svobody," uvedl policejní mluvčí Kamil Marek.

 

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist