Úterý 19. leden 2021
Svátek má Doubravka

Most – Spisovatel Jakub Bouda, jehož převážná část života je spojena s Mosteckem a který nyní žije na jihu Čech, vydal kriminální román Ve stínu gangu.

Kriminální román Ve stínu gangu vznikl mezi lety 2012-2019. V roce 2013 vyšla jeho první část V dobrym i zlym, ve které se mohli čtenáři seznámit s partou převážně mosteckých motorkářů kolem Viktora Strnada. Tato část popisuje vznik a rozmach klubu.

Druhá část s názvem Nečum a střílej, vyšla v roce 2015 a dala nahlédnout pod pokličku podsvětí. Čtenář má možnost udělat si vlastní názor na to, co je dobré, a co zlé. Zároveň se stane svědkem kumulujících se konfliktů.

2603hlavnigang2

Poslední část s podtitulem Já, Viktor, vnáší do celého příběhu spoustu rozřešení. Čtenář zjišťuje, že téměř vše je jinak, než si původně myslel a že ani společenství tvrdých motorkářů nemusí být vždy tak pevné, jak se na první pohled může zdát.

V knize se objevují skutečná jména místních postav, ať už jde o mafiány, kmotry či politiky. V celku jako takovém se jedná o skandální fikci s reálným základem. Přestože se děj na několika místech přesune i jinam (Plzeň, Praha, Chomutov, Nechranická přehrada), jeho základní děj se odehrává především v Mostě, kde autor vyrůstal a žil převážnou část svého života.

Knihu lze objednat zde – www.jakubbouda.eu – stejně jako ostatní knihy a e-knihy.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací