Pondělí 8. srpen 2022
Svátek má Soběslav

Most – Snad přinesou samé jedničky štěstí a vysokou návštěvnost! V Mostě začalo v pondělí fungovat vedle magistrátu v centru města ledové kluziště pod otevřeným nebem, první v Ústeckém kraji.

Spuštění provozu pomohly povětrnostní podmínky, kdy teploty už klesají i pod bod mrazu. Mráz ale není podmínkou, ledová plocha připomínající malý stadion pod otevřeným nebem má vlastní mrazicí systém. Stačí, když je méně než 15 stupňů Celsia.
U kluziště najdete boxy pro uložení osobních věcí, malé občerstvení, půjčovnu bruslí i vyhřívaný přístřešek, kde se můžete třeba v klidu a teple přezout.

Bruslařům hraje hudba, jsou nové polepy na mantinelech a večer je vše nádherně nasvícené. Jako první vstoupily v pondělí na led děti z 11. základní školy v Mostě.

A ptáte se na ceny a otevírací dobu? Od pondělí do pátku teď v listopadu můžete bruslit od 14 do 19 hodin, o víkendu a ve svátek od 10 do 19 hodin. Vstupné je jednorázové a časově neomezené. Dospělý zaplatí 40 korun, děti po třiceti korunách.

V nabídce je také rodinné vstupné za stokorunu. Nemáte brusle? Nevadí. Půjčí vám je tam za 50 korun. Počítejte jen s vratnou zálohou ve výši pěti set korun. Kluziště provozuje Sportovní hala Most.

Video

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist