Pátek 6. prosinec 2019
Svátek má Mikuláš

Most – Koukáme na něj z podhradí, letecký pohled je dosud vyhrazen jen pilotům, parašutistům či cestujícím v malých letadlech směřujících do a z mosteckého letiště. A zprostředkovaně je vidí také majitelé dronů. Podívejte se na jeden takový snímek z výšky.

Pohled nám přiblíží Hněvín a jeho okolí z perspektivy, kterou běžně nevídáme. V pozadí jsou vidět dvě jezera. Vlevo část Matyldy, vpravo velké jezero Most. Na prvním už začala koupací sezona, na mostecké jezero se podíváme snad v příštím roce.


  • Tvořte i vy s námi aktuální zpravodajství pro ostatní čtenáře. Zachytili jste na fotoaparát svého mobilu něco neobvyklého? Máte aktuální informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Město Most trpí kvůli zničení starého města pro těžbu uhlí nedostatkem památek, a tak je hrad Hněvín, přestože nejde o původní stavbu ze 13. století, oblíbenou lokalitou pro výlet. Natáčely se tu také scény do dnes již kultovního seriálu Most!

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací