Čtvrtek 13. srpen 2020
Svátek má Alena

Most – Koukáme na něj z podhradí, letecký pohled je dosud vyhrazen jen pilotům, parašutistům či cestujícím v malých letadlech směřujících do a z mosteckého letiště. A zprostředkovaně je vidí také majitelé dronů. Podívejte se na jeden takový snímek z výšky.

Pohled nám přiblíží Hněvín a jeho okolí z perspektivy, kterou běžně nevídáme. V pozadí jsou vidět dvě jezera. Vlevo část Matyldy, vpravo velké jezero Most. Na prvním už začala koupací sezona, na mostecké jezero se podíváme snad v příštím roce.


  • Tvořte i vy s námi aktuální zpravodajství pro ostatní čtenáře. Zachytili jste na fotoaparát svého mobilu něco neobvyklého? Máte aktuální informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Město Most trpí kvůli zničení starého města pro těžbu uhlí nedostatkem památek, a tak je hrad Hněvín, přestože nejde o původní stavbu ze 13. století, oblíbenou lokalitou pro výlet. Natáčely se tu také scény do dnes již kultovního seriálu Most!

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací