Čtvrtek 13. srpen 2020
Svátek má Alena

Most – Kulturní listopadový program v Bridge 714 v Mostě pokračuje. Úspěšnou akci – degustace vín pod názvem„ Letem světem za sv. Martinem“ vystřídá vernisáž zajímavé a pro někoho tajemné či extravagantní fotografky a spisovatelky Sáry Saudkové.

„Velice nás těší, že přijala Sára naše pozvání i přesto, že má svůj pracovní diář nabití, navštíví náš Bridge 714, dne 26. listopadu a zahájí prodejní výstavu fotografií v 18 hod. Vstupenky jsou k dostání na těchto místech – Bridge 714 a pokladna Městského divadla v Mostě za 250 Kč,“ sdělila Lucie Smetanová, organizátorka akce a jedna z majitelů Bridge 714.

Zajímavostí bude, že k vernisáži připojí i představení její knižní tvorby (pro děti - Půlnoční pohádka, autobiografie Ta zrzavá, kriminální román Déšť či Špína za nehty) včetně autogramiády a pro statečné je možné se se Sárou i vyfotografovat.

„Samotná vernisáž bude doplněna povídáním se Sárou, pro mne zajímavou a odvážnou osobností, matkou čtyř dětí. Hosté se budou moci zeptat na cokoli, co je ze života Sáry zajímá. A k tomu degustovat víno z naší Bridge Wine vinotéky,“ sdělila Lucie Smetanová.

Neváhejte a dorazte na tuto zajímavou akci, budete velice mile překvapeni.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací