Pondělí 21. září 2020
Svátek má Matouš

Žatec - V Žatci se 15. srpna uskuteční první ročník festivalu NaFest, který se chystá etablovat v každoroční oslavu rockové hudby v hlavním městě chmele. V příjemném prostředí Letního kina se od 14 hodin představí celkem sedm skupin, přes HOT PANTS, NAJUST, FALEŠNÝ OBVINĚNÍ, Štěpána Soukupa (ex-ZAKÁZANÝ OVOCE), HAND GRENADE a LOCO LOCO, až po hlavní hvězdu festivalu, skupinu HARLEJ, která zde v rámci oslav 25 let vystoupí s plnohodnotným koncertním setem obsahujícím všechny zásadní hity celé kariéry.

„Zdálo se nám, že takový festival dlouhodobě v Žatci chybí a že si rockoví posluchači v Žatci a okolí, obzvláště v letošním ne příliš šťastném roce, podobnou akci zaslouží. A protože jsme rodilí Žatečáci, rozhodli jsme se s kamarádem Kubou Grežem NaFest uspořádat,“ říká jeden z pořadatelů Jiří Hričoviny.

Bezmála desetihodinový program, příjemné prostředí s dostatečnou kapacitou občerstvení, ale hlavně spousta dobré rockové hudby je to, co na vás na festivalu NaFest v Letním kině v Žatci 15. 8. 2020 čeká a podle záměru pořadatelů bude v podobném termínu čekat i v dalších letech.„K severu Čech máme silné vazby, původní zpěvák HARLEJE Vláďa Šafránek, pocházel z Mostu a ze Žatce je hodně našich kamarádů. Nejen proto jsme rádi, že se do Žatce můžeme po pěti letech vrátit a s plnou parádou oslavit naše letošní výročí i tam,“ dodává kytarista HARLEJE Tonda Rauer.

„Uvítáme každého, kdo se chce v létě při muzice pobavit a odreagovat a uděláme všechno proto, abychom zajistili co největší pohodu všem lidem, kteří do Letního kina v Žatci 15. 8. 2020 zavítají. Chceme, aby návštěvníci byli spokojeni a spolu s námi se těšili na další ročníky,“ shrnuli akci oba pořadatelé Jiří Hričoviny a Jakub Grežo.

0608nafestletak

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací