Pondělí 17. prosinec 2018
Svátek má Daniel

Kadaň - Špičková revivalová kapela Brouci Band zahraje 23. února v kadaňském Orfeu. Koncert začíná ve 20 hodin.

The Beatles Revival – BROUCI BAND – jsou absolutní špička na poli Beatles revivalových skupin. Na kontě má více než 1200 úspěšných koncertů po celé Evropě. „Brouci“ mají skladby nastudované s dokonalou přesností. Zvukovou stránku doplňuje zcela autentická pódiová show, ve které BROUCI BAND používají originální nástroje a dobovou zvukovou aparaturu.

Několik sad přesných kopií kostýmů jen umocňuje naprosto dokonalý zážitek z vystoupení. Skupina dosáhla mnoha úspěchů, jako například účinkování ve známé Royal County Hall v Londýně nebo dosáhla vítězství a ocenění „Nejlepší skupina“ na mezinárodním festivalu revivalových skupin.

Byli vybráni také jako předkapela na koncertech britské legendy URIAH HEEP. V neposlední řadě kapela zahrála i při příležitosti oslav diamantového výročí vlády královny Alžběty II., které se konaly na britské ambasádě v Praze.

V Kadani koncertovali před dvěma lety a před zaplněným sálem sklidili velký úspěch. Nenechte si tento koncert ujít.

V předprodeji stojí lístky 230 korun, na místě potom 280 korun. Další info zde.

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací