Neděle 19. září 2021
Svátek má Zita

Louny - Koncem června v odpoledních hodinách zastavila hlídka lounských policistů na silnici směřující z Loun na Most osobní vozidlo značky BMW, aby provedla silniční kontrolu. Přitom se ukázalo, že 35letý muž, který seděl za volantem, nevlastní řidičský průkaz.

Kromě toho policisté provedli i orientační test na užití drog a ten vyšel řidiči pozitivně na amfetamin. Na základě toho se muž podrobil odběru krve, kterou policisté zaslali na toxikologický rozbor. Ten prokázal přítomnost amfetaminu v koncentraci, při které se řidič ovlivněný touto návykovou látkou již dopouští trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

„Tento týden tedy policisté dotyčnému sdělili podezření ze zmíněného trestného činu, za jehož spáchání hrozí odnětí svobody až na jeden rok, peněžitý trest nebo zákaz činnosti.“ dodala policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací