Čtvrtek 9. prosinec 2021
Svátek má Vratislav

Most - Kdo viděl včerejší podvečerní chování skupinky motorkářů a jednoho automobilisty na hlavní mostecké ulici, zůstával mu rozum stát. Jejich nebezpečné chování v reálném provozu neskončilo jen náhodou tragédií.

Začalo to na třídě Budovatelů u sportovní haly, kam se skupinka přiřítila vysokou rychlostí. Jeden z motocyklistů potom začal na červené takzvaně gumovat, až vytvořil oblak štiplavého bílého dýmu ze spálené pneumatiky. S oranžovou se dva motocyklisté opět šíleným tempem rojeli směrem k Prioru. Druhý, který si nechtěl před tím ničit obutí, vyrazil alespoň po zadním. Za dvojicí bezhlavě vypálil ještě starší tmavě modrý golf. To vše před šestou večerní, v plném provozu, kolem zaparkovaných vozidel v lokalitě s četným pohybem chodců.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře.  Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací