Čtvrtek 1. prosinec 2022
Svátek má Iva

Červený Hrádek - Vůbec poprvé se bude na zámku Červený Hrádek konat sraz upravených vozů. Na akci "Stancegebirge" se můžete těšit 17. září 2022.

Akce bude probíhat na nádvoří zámku a na travnatých loukách v zámeckém parku, který pojme cca 100 vozů. Přijímání vozů bude probíhat formou registrací, na jejichž základě se účastník prokáže u vjezdu pořadateli. "Předem se omlouváme těm, kteří nebudou vybráni, ale zároveň se těšíme na vaši návštěvu i bez vašeho vozidla. Vzhledem k tomu, že se jedná o sraz automobilů v neobvyklém prostředí, musíme dbát na dodržování pravidel slušného chování. Maximální povolená rychlost v celém areálu je 20 km/h, je zakázáno vytáčení motoru do vysokých otáček, gumování a hlasitá hudba," uvádějí organizátoři na facebooku události.

A jak se mohou zájemci na akci registrovat? Na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. zašlete 2x foto vozu, SPZ vozu, jméno + příjmení a ÚPLNOU ADRESU bydliště. Registrace vozů zasílejte do 1. července.

Video

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist