Čtvrtek 9. prosinec 2021
Svátek má Vratislav

Most - Autosalon Most, který najdete nedaleko vlakového nádraží v Mostě, na adrese Nad Koridorem 776, je autorizovaný a zákazníky oblíbený a doporučovaný prodejce vozů značek Hyundai a Suzuki. Automobilka Suzuki slaví v letošním roce sté výročí své existence a v rámci svých oslav přichází s mnohými výhodami. Ty a služby navíc pocítí i zákazníci Autosalonu Most.

Ke stému výročí japonské automobilky Suzuki budete moct v Autosalonu Most využít několika výhod pro nákup nového vozu této značky. Suzuki připravila pro zájemce o koupi spolehlivých a osvědčených modelů Vitara a S-Cross například navíc k vozu palivo v hodnotě 10.000 Kč v podobě nabité CCS karty, kompletní sadu zimních kol, první servisní prohlídku zdarma, prodlouženou záruku na 5 let nebo na najetých 150.000 km, sadu povinné výbavy a značkové financování Suzuki s nižší úrokovou sazbou, s úrokem již od 3,99% a dalších služeb navíc od Autosalonu Most.

S autem odjedete hned nebo za 14 dní

2610suzuki1a

Využijte právě v těchto dnech možnost rychlého nákupu nového vozu z nabízených skladových zásob Autosalonu Most, nebo na objednávku z centrálního skladu s velmi krátkou čekací dobou. V současné době se jedná o nějaké zhruba dva týdny.

Vitara - cenově nejdostupnější SUV s mild-hybridní technologií

Auta značky Suzuki patří k těm nejvýhodnějším na trhu. Vitara je cenově nejdostupnější SUV s mild-hybridní technologií, s možným pohonem všech čtyř kol na českém trhu. S-Cross je jen o něco málo dražší. Oba tyto modely mají velmi slušnou standardní výbavu. Například LED světlomety, automatickou klimatizaci, asistenční a bezpečnostní prvky se systémem nouzového brzdění spojeného s automatickou signalizací, adaptivní tempomat, potěší i dešťový senzor.

Vyberte si i ze skladových zásob aut Hyundai či nové modely na objednávku

Máte zájem o nákup vozu značky Hyundai? Vyberte si na místě ze skladových zásob aut této značky. Spokojeni můžete být například s novou i30, s velmi dobrými jízdními vlastnostmi, solidní výbavou v základní verzi a skvělou spotřebou, jež se pohybuje okolo 4l/100 km. Hyundai i30 pořídíte ve 3 karosářských variantách, které pohání výkonné a zároveň úsporné benzinové motory včetně nejmodernější varianty Mild Hybrid 48 V s inteligentní manuální převodovkou iMT. Již v průběhu příštího týdne bude na autosalonu k mání také nové plně elektrická Kona Electric s cenovou prémií až 120 tisíc korun a dalšími benefity v hodnotě až 70 tisíc korun.

Prodej aut v Autosalonu Most v době omezení volného pohybu osob

2610suzuki2

I v době omezení volného pohybu osob, které bylo kvůli pandemii onemocnění Covid-19 vyhlášeno vládou ČR od čtvrtka 22. října, je pro vás Autosalon Most k dispozici. Prodej aut probíhá on-line či na základě telefonické domluvy, kontakty najdete zde. V současné době je v běžném provozu autoservis a pneuservis s možností úschovy pneu, kontakt najdete zde. Další informace najdete také na webových stránkách Autosalonu Most.

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací