Čtvrtek 17. leden 2019
Svátek má Drahoslav

Louny – Jen dvě hodiny po vloupání byli zadrženi tři mladíci z Lounska. Při úspěšném zásahu Policie ČR hrály důležitou roli i kamery městského systému, o který pečuje městská policie.

Do jednoho z lounských podniků vnikl během noci tehdy neznámý pachatel a odcizil větší finanční hotovost, potraviny, alkohol a elektroniku. Majitel vloupání a krádež zjistil brzy ráno a přivolal policii. Policisté pak díky městskému kamerovému systému získali informace o tom, že by se nemělo jednat jen o jednoho pachatele, ale o tři spolupracující osoby.

„Potom už netrvalo ani dvě hodiny od oznámení a policisté zadrželi muže, podezřelé z vloupání do podniku. Tři mladíci museli policistům vysvětlovat, kde přišli k většímu obnosu peněz, který měli u sebe. Díky rychlé práci policistů se podařilo majiteli vrátit některé potraviny a alkohol, také i část odcizené částky,“ informovala Irena Pilařová, mluvčí Policie ČR Louny.

Mladíci při výslechu přiznali svou přítomnost ve firmě a také to, že část peněz prohráli v herně. Tři mladíci byli obviněni z trestných činů. Jednomu je 18 a jednomu 20 let. Teď jim hrozí až pět let odnětí svobody. Třetí mladík je teprve mladistvý, tedy ještě nikoli dospělý. Avšak i on už je trestně odpovědný.

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací