Sobota 6. březen 2021
Svátek má Miroslav

Žatec - Městské divadlo Žatec a Umělecká agentura Čajka společně nabídnou divákům on-line koncert plný vánočních melodií.

Premiéra on-line vánočního koncertu "Světové melodie o Vánocích" v Městském divadle Žatec je ke shlédnutí na www.divadlozatec.cz v neděli 20. prosince v 19 hodin. Poté zůstane záznam umístěn na webu Městského divadla Žatec k možnosti následného shlédnutí a poslechu.

Pořadatele se tímto pokusí nahradit tradiční vánoční koncert v žateckém divadle. Vánoční koncert se uskuteční tento rok pouze jako on-line přenos z důvodu dodržení nařízení vlády vzhledem k situaci způsobenou covid-19. Také obsazení hudebníků je z těchto důvodů sníženo na několik sólistů s doprovodem klavíru.

On-line je také možné vidět varhanní koncert, který se uskutečnil v žateckém děkanském chrámu. Spustit jej je možné na adrese https://youtu.be/g_frpDs8sYg

"Děkujeme svým příznivcům a milým posluchačům za pochopení a věříme, že naší hudbou přispějeme k hezkému prožití poslední Adventní neděle i následných vánočních svátků. Věříme, že v nadcházejícím roce 2021 se opět všichni na koncertech setkáme. Přejeme Vám všem radostné a pokojné prožití Vánoc a mnoho štěstí, lásky a pevného zdraví v novém roce 2021," vzkázala paní Jiřina Čajková z umělecké agentury Čajka. 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací